Kim jesteśmy? JustRelate to niemiecka firma IT oferująca internetowe aplikacje szyte na miarę, indywidualnie pod każdego klienta. Naszą firmę założyło dwóch programistów, którzy już w 1994 roku uwierzyli, że internet to przyszłość. Dziś, po ponad 30 latach istnienia, nasz zespół tworzy ponad 140 specjalistów różnej narodowości, działających w trzech biurach - w Berlinie, Monachium i Wrocławiu. Mamy olbrzymie doświadczenie i ustabilizowaną pozycję na rynku, a jednocześnie pielęgnujemy atmosferę start-up’u.

Istniejemy wystarczająco długo, by nasi pracownicy mogli czuć bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia, czerpiąc zyski zarówno z naszego doświadczenia, jak i oferowanych benefitów. Jesteśmy wystarczająco dużą firmą, by dynamicznie dostosowywać się do zmian i wyzwań w projektach. Jednocześnie dbamy, żeby wszyscy czuli się u nas swobodnie. W JustRelate nawet junior może porozmawiać bezpośrednio z szefem firmy, zupełnie jak w start-upie. Kompleksowo obsługujemy projekty i produkty cyfrowe naszych klientów - od designu przez programowanie, tworzenie strategii rozwoju, po utrzymanie działającego produktu. Wiemy co działa, a co nie. Od 1994 roku zebraliśmy wartościowe doświadczenie, którym dzielimy się bardzo chętnie zarówno z naszymi klientami, jak i nowymi pracownikami. Stawiamy na ludzi, a nie na procesy. Uwielbiamy wyzwania, bo to one dają nam szansę, by nieustannie się rozwijać stosując nowoczesne technologie. Dzięki temu mamy na swoim koncie ponad 1000 udanych projektów.

Poznaj niektórych z nas Roman, Ruby on Rails developer Kręcą mnie technologie webowe, a ja kręcę powerball’em. Damian, JavaScript developer Szybkość i precyzja również na winklach. Jakub, JavaScript developer W wolnym czasie znajdziecie mnie na stoku na snowboardzie. Michał, Head of Marketing W tygodniu marketing, a w weekend praca na działce. Być może to miejsce czeka na Ciebie!

Jak pracujemy ? Agile Działamy zwinnie i odpowiedzialnie, szybko dostosowując się do nieoczekiwanych zmian i nowych potrzeb. Dostarczamy klientom oprogramowanie, które działa, stawiając na długoterminową współpracę. Płaskie struktury Mamy krótki proces decyzyjny i bezpośredni kontakt ze wszystkimi specjalistami, włącznie z założycielami naszej firmy. Jeśli potrzebujesz wsparcia - chętnie ci pomożemy. Jeśli masz świetny pomysł - wesprzemy cię. Cloud computing Dzięki wykorzystaniu możliwości Amazon Web Services (jesteśmy oficjalnym Consulting Partnerem) nasi programiści mogą koncentrować się na kodzie, a nie na zarządzaniu infrastrukturą. React Uwielbiamy JavaScript, dlatego w naszej pracy korzystamy z React, ale jeśli czujesz, że masz lepszy pomysł na osiągnięcie celu, to nie mamy nic przeciwko twoim propozycjom. Ruby on Rails W wybranych projektach korzystamy też z Ruby on Rails, elastycznego, szybkiego w implementacji i bezpiecznego frameworku. Praca zdalna Szanujemy ciebie i twój czas, oraz to, że możesz chcieć pracować komfortowo w naszym nowoczesnym biurze, jak też zdalnie - z domowego zacisza albo dowolnego miejsca.